Otvorena vrata laboratorija Prirodno-matematičkog fakulteta u Nišu

Ukoliko su prirodne nauke i vaša strast, dobrodošli ste da zavirite u neke od laboratorija Prirodno-matematičkog fakuklteta u Nišu, upoznate naučnike i saznate kakvim se to istraživanjima bave. Vrata svojih laboratorija i učionica otvaraju vam hemičari, biolozi, fizičari, geografi, matematičari i informatičari.

Nastavnici, istraživači i saradnici PMF-a u Nišu vas čekaju od 18. do 20. septembra, prema sledećem rasporedu:

Za posetu je potrebno da se zainteresovani prijave na gore navedene i-mejl adrese najkasnije do ponedeljka 16.09.2024.

Otvorena vrata laboratorija Prirodno-matematičkog fakulteta u Nišu deo su aktivnosti koje se realizuju u okviru programa Noć istraživača, u okviru projekta ReFocuS FLOW (Road to Friday of Science FLOWs) koji je finansiran iz programa „HORIZON EUROPE“, najvećeg programa Evropske unije za istraživanje i inovacione delatnosti, a u okviru potprograma „Marija Sklodovska-Kiri”.