Svečana dodela diploma 2024 – fotografije

Departman za fiziku Prirodno-matematičkog fakulteta u Nišu je, u skladu sa višegodišnjom tradicijom, i ove školske godine organizovao Svečanu dodelu diploma. Diplome su dobili učenici osnovnih i srednjih škola Nišavskog okruga, za rezultate postignute na opštinskom i okružnom takmičenju za šk. 2023/2024. godinu

Dodela je održana u četvrtak 30. maja u prostorijama Prirodno-matematičkog fakulteta u Nišu sa početkom od 18 časova. U okviru manifestacije predstavljen je Departman za fiziku PMF-a u Nišu i Odeljenje za učenike sa posebnim sposobnostima za fiziku. Nakon toga održano je interaktivno predavanje o najvažnijim dostignućima Nikole Tesle kao našeg najplodonosnijeg naučnika i inženjera. U nastavku možete naći fotografije sa ovog događaja.