Otvoren konkurs za mobilnost u okviru CEEPUS mreža

Otvoren je poziv za mobilnost studenata u okviru CEEPUS mreže CIII-RS-1514-01-2021 – Gravitation and Cosmology. Projekat koordinira Univerzitet u Nišu.

Studenti iz Niša imaju mogučnost da provedu od 1-3 meseca na univerzitetima:

• St. Kliment Ohridski Sofia University
    Faculty of Physics
  • University of Wroclaw
    Institute of Theoretical Physics
  • University of Craiova
    Department of Physics

Za studente iz Niša na raspolaganju je do 8 meseci. Prednost imaju studenti doktorskih i master studija. Studenti osnovnih studija mogu takodje aplicirati, uz dodatno obrazloženje.

Za nastavnike i saradnike iz Niša, pored navedenih, moguća je mobilnost i sa Univerzitetetom u Banja Luci. Na raspolaganju je do 4 meseca.

Zainteresovani za ovaj program mogu naći dodatne informacije, kao i aplikacionu formu, nakon otvaranja naloga, na web stranicama:

kao i putem i-mejla koordinatoru projekta, prof. Goranu Đorđeviću:

gorandj@junis.ni.ac.rs
office@seenet-mtp.info

Aktuelni poziv je otvoren do 29. oktobra 2020. godine.

Saznajte više o CEEPUS stipendijama i načinu prijave, ili za dodatne informacije pogledajte FAQ deo CEEPUS sajta.

Tags: