Zimska škola “Supersymmetry and Integrability”

XVII DIAS-TH zimska škola “Supersymmetry and Integrability”, u organizaciji Bogoljubov Laboratorije za teorijsku fiziku, JINR (Dubna) i u okviru programa DIAS-TH, održaće se u Dubni, Rusija, od 31. januara do 4. februara 2022. godine

.Predavanja će biti praćena večernjim diskusijama. Učesnici se podstiču da pripreme kratke izveštaje ili postere o svom nedavnom radu ili projektu doktorske disertacije. Očekuje se da će ukupan broj učesnika biti oko 50. Organizatori pozivaju doktorandemaster studente i mlade postdoktorande da se prijave za učešće. Rok za podnošenje prijava je 19. decembar 2021.

Za školu nije potrebna kotizacija. Postoji ograničen broj grantova za putne troškove. Zahtev za podršku se izražava prilikom registracije.

Više informacija možete naći na zvaničnoj stranici škole.